Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 13 Nisan 2011 Çarşamba 10:04 de eklendi

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Ömer AYDIN, Balıkesir GİAD Üyelerinin Konuğu Oldu

Balıkesir İl Emniyet Müdürü

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Ömer AYDIN ,Emniyet Müdür Yardımcıları Uğur ÖZTÜRK, Aydın GİDER ve Erhan ALKAYA ‘nın konuk olduğu , BAGİAD üyelerinin de katıldığı yemekli toplantı 6 Nisan 2011 tarihinde Otel Basri’de gerçekleştirildi.
Düzenlenen toplantıda konuşan BAGİAD Başkanı Mert YAVUZ, ekonomik büyüme için iş dünyasının güvenli ve huzurlu bir ortamda bulunmanın büyük önem taşıdığını belirterek bu konuda Balıkesir Emniyet Teşkilatının çalışmalarından memnuniyet   duyduklarını ,   polis teşkilatının fedakarca görev yaptıklarını söyledi. İşadamları olarak üstlendikleri misyonun öneminin farkında olduklarını kaydeden Mert YAVUZ, “ Bölgemiz ve ülkemiz bizim gösterdiğimiz performans doğrultusunda gelişim gösterecektir. Dolayısıyla bizlere çok çaba sarf etmek düşmektedir. Hedeflerimiz doğrultusunda yürürken güçlenmemiz ve etkin olmamız gerekmektedir” dedi.
Türkiye’ nin 2023 yılı ekonomik hedefiyle alakalı dünyanın ilk 10 ekonomik gücü içinde olma hedefiyle alakalı ülke olarak bu hedef doğrultusunda kalkınma hızını artıracak çalışmalara ve katma değer üretimine ihtiyaç olduğunu belirten BAGİAD Başkanı Mert YAVUZ, yeni ticari fırsatları mutlaka değerlendirmek gerektiğini , dünyada neler olup bittiğini anlamak için gayret göstermek gerektiğini söyledi.   Mert  YAVUZ , Türk  Polis Teşkilatı’nın 166. Kuruluş yılını da  kutlayarak Emniyet Müdürü Ömer AYDIN’ a çalışmalarında başarılar diledi.

Gecenin onur konuğu olan Ömer AYDIN, yardımcıları ile katıldığı toplantıda genç işadamlarının girişimcilikleri ve çalışmalarından dolayı kutladı.

Emniyet teşkilatıyla alakalı bilgiler veren Ömer AYDIN ülke genelinde 220 bin destek  unsurlarıyla birlikte 250 bin civarında personele sahip olan teşkilatta Balıkesir’ deki personel sayısının merkez ( bin 200 personel) ve ilçelerle birlikte 3 binin üzerinde olduğunu belirtti.

Polis  teşkilatının vatandaşın ve mal güvenliğini sağlamak için özveriyle çalıştığını belirten Ömer AYDIN, son zamanlarda vatandaşların takdir ve memnuniyetini sağlamış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. Balıkesir Emniyet Müdürlüğü olarak gerçekleştirdikleri önemli proje, eğitim ve diğer çalışmalardan söz eden Ömer AYDIN, toplum destekli polisliği koruyucu hekimlik gibi gördüklerini anlattı.

Ömer AYDIN, Balıkesir Emniyet müdürlüğü olarak özellikle bölgede yapılan organize suç örgütlerine yönelik olarak son 1 yılda gerçekleştirdikleri 5 planlı operasyon ile Türkiye genelinde 5. Olma başarısını gösterdiklerini diğer tüm birimlerde de çok önemli çalışmalara imza atıldığını belirterek teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekli toplantıda BAGİAD Başkanı Mert YAVUZ, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Ömer AYDIN’a bir plaket ve BAGİAD’ ın üye kataloğundan hediye etti. BAGİAD ailesine yeni katılan Kıvanç   İBİŞ,   Birol DEMİREL ve Dilek GÜRLEN ise plaketlerini  Emniyet Müdürü Ömer AYDIN’ ın elinden aldılar.

Bu içerik 2156 kez okundu

Etiketler: TÜGİK

Bu içeriği ekleyen site : tugik.org.tr