Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 11 Mart 2017 Cumartesi 14:59 de eklendi

Evde Yapılabilecek İşler

Normal maaşınız sizleri yetmiyorsa o zaman evde yapılacak işler araştırarak ek iş yapmak zorundasını

Normal maaşınız sizleri yetmiyorsa o zaman evde yapılacak işler araştırarak ek iş yapmak zorundasınız. Bu amaçla evlere iş veren firmalar araştırılmalı kendinize uygun işler bulmalısınız. Biz sizler için evde yapılan işleri araştırdık. Bu ek işler sayesinde birazcık durumunuzu düzeltirsiniz, diye umut ediyoruz.

Evde uzun süre boş kalan insanlar için zamanı değerlendirmeleri açısından özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve işsiz gençlerin yapabileceği ek işler mevcuttur. En popüler kişiler arasında evde davetiye katlama, nikah şekeri paketleme, altın kutusu yapma, şekerleme poşetleme, turşu yapma, evde kağıt torba katlama, evde yemek yaparak satma dikkatleri çekmektedir.

Siz de bunlardan uygun olanları yapmak isterseniz evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek aile ortamında oturduğunuz yerden bu işleri yapabilirsiniz. Kendinize uygun seçtiğiniz ek işleri alabilmeniz için mutlaka kendinizi anlatan iletişim bilgileri olan kısa mesajlar göndermelisiniz. Böylece ek iş veren firmalar sizi tanıyacak. Daha önce benzer işler yaptıysanız referans olarak sunarsanız avantaj sağlayacaksınız.

Bu içerik 63 kez okundu

Etiketler: Evde iş,eve iş,evde yapılacak işleri,evde yapılabilecek işler,eve iş 2017,eve iş veren firmalar

Bu içeriği ekleyen site : altinnfiyatlari.com