Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 24 Ocak 2010 Pazar 12:35 de eklendi

Genç’te Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimi yapıldı

Genç Esnaf ve Sanatkârlar Odası 5. Olağan Genel Kurulu Yunus Emre toplantı salonunda yapıldı

Genç Esnaf ve Sanatkârlar Odası (GESOB) 5. Olağan Genel Kurulu bugün Genç Yunus Emre toplantı salonunda yapıldı.

Burhanettin Nazlı, Sıtkı Şerifoğlu ve Mehmet Ulcay’ın yarıştığı Genç Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı'na Burhanettin Nazlı seçildi.


Genç Yunus Emre toplantı salonunda bugün saat 10.00’da başlayan oy verme işlemleri, saat 1700’e kadar devam etti. Oylamanın ardından açılan sandıkta yapılan sayımlar neticesinde kullanılan 174 oydan 2 si geçersiz sayılırken, toplam 172 oy geçerli sayıldı. Oylamaya katılan 174 esnafın 68’inin güvenoyunu alan Burhannetin Nazlı, Genç Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na seçildi. Diğer adaylar Sıtkı Şerifoğlu ve Mehmet Ulcay ise 52 şer oy aldı.


Genel kurulun ardından bir konuşma yapan Nazlı, esnafı temel alan bir hizmet aşkı ile çalışacaklarını söyleyerek, "Oda olarak esnaf ve sanatkârımızın menfaatlerine olan çalışmaları yerine getireceğiz. Bizlere bu meyanda güvenerek destek veren tüm esnaflara teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Genç Esnaf ve Sanatkârlar Odası 5. Olağan Genel Kurulu sonrasında Başkan seçilen Burhanettin Nazlı’nın yönetim kurulu şunlardan oluştu: Hadin Eker, Nahit Saçık, Ömer Tekik, Yaşar Anan, Ğıyasettin Artar ve Eshap Anık.
Haber Murat AKUŞ

Bu içerik 2167 kez okundu

Etiketler: Bingöl genç GESOB,gencinsesi

Bu içeriği ekleyen site : gencinsesi.com