Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 28 Ocak 2014 Salı 23:32 de eklendi

Katlanabilir ürünler – E-ticaret fikirleri

Katlanabilir ürünler

Katlanabilir ürünler için e-ticaret sitesi kurmak mantıklı.

Katlanabilir ürünler  için e-ticaret sitesi kurmak mantıklı.  E-ticaret yapmak ve bu işten iyi para kazanmak birçok yeni nesil girişimcinin hayalleri arasında. Yalnız girişimcilerin çekindikleri en önemli nokta büyük firmaların kendilerine pay bırakmamaları. Kısaca giyim üzerine e-ticaret yapmak isterseniz markafoni, trendyol, limango, n11, 1v1y gibi sitelerden ve yoğun reklamlarından dolayı giyim sektöründe zorlanabilirsiniz.

Aynı şekilde hepsiburada, teknosa, vatan computer, gold, istanbul bilişim gibi e-ticaret siteleride özellikle bilgisayar, telefon ve tablet sektöründe de size pek fırsat tanımayabilir. Bu yüzden e-ticaret yatırımcısı olmak istiyorsanız ya çok büyük yatırımlarla bu işe girmeniz gerekiyor ya da niş sektörlerde  iş fikirleri  bulmanız gerekiyor. İşte size bahsedeceğimiz konuda bu katlanabilir ürünler sektöründe niş bir e-ticaret mağazası açabilirsiniz.

Bu içerik 580 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://morfikirler.com/yazi/katlanabilir-urunler-e-ticaret-fikirleri

Etiketler: Katlanabilir ürünler

Bu içeriği ekleyen site : morfikirler.com/