Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 04 Mart 2017 Cumartesi 0:35 de eklendi

Antre fayans modelleri

antre fayans modelleri

Antreler evimizin en kritik alanlarındandır. Antre fayans modelleri de bu yüzden oldukça mühim !

Antre fayans modelleri genel olarak evin diğer kısımlarında kullanılan yer döşemelerine bir geçiş rengi olarak seçilmektedir. Bu doğrultuda evin diğer kısımlarında kullanılan parkelerin rengine yakın renklerde modeller tercih edilebilir. Son dönemde ahşap desenli fayans modelleri de oldukça fazla kullanılmaktadır.

Antrelerde son dönemde daha çok yer kaplaması olarak fayanslar tercih ediliyor. Bu alana ayakkabıları ile birlikte giren ev sahipleri ve misafirler sonrasında ayakkabılarını çıkararak iç kısımlara ilerliyorlar. Bu sebeple de temizlenmesinin kolay olması ve çizilme gibi problemlerin olmamasından dolayı bu alanlarda fayanslar kullanılabilir.

Ancak hangi tarzda fayansların kullanılacağı konusunda gelinirse bu aşamada çok geniş bir seçenek havuzu insanları karşılamaktadır. Herkes kendi evlerine en uygun olan antre fayans modelleri arasından karar vermelidir. Farklı bir resimde gördükleri ya a başka bir evde gördükleri çok güzel fayans modelleri kendi evlerinde istedikleri gibi bir sonuç vermeyebilir. Bu sebeple de ilk olarak renklerine sonrasında da desenlerine özen gösterilmelidir.

Hangi Renkte Fayanslar Tercih Edilebilir?

Fayans seçimlerinde ilk olarak antrelerin ebatlarının incelenmesi gerekmektedir. Bu aşamada kişiler eğer küçük bir antreye sahiplerse bu durumda açık renk fayansların kullanılması önerilir. Ancak bu aşamada daha geniş gözükmesi için beyaz fayans kullanmak doğru bir tercih olmayabilir. Bazı durumlarda beyaz fayanslar son derece soğuk ve samimiyetsiz bir havanın oluşmasına sebep olabilir. Bu durumda kişilerin açık renk olan ancak daha yumuşak renklerde ki fayansları kullanması önerilmektedir. Özellikle mutfak fayans modellerinde kırmızı ya da kahverengi renklerini kullanabilirsiniz.

Bu içerik 93 kez okundu

Etiketler: antre fayans modelleri,antre fayansı nereden alınır,mutfak fayans modelleri,fayans modelleri

Bu içeriği ekleyen site : evdekorasyonmodasi.com/