Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 08 Nisan 2012 Pazar 21:37 de eklendi, 1 kere paylaşıldı

Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne yeni yer

Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yeni yerine taşındı.

  Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Maltepe halkına daha verimli hizmet verebilmek için Feyzullah Mahallesi Şehit Hikmet Alp Caddesindeki yeni yerine taşındı. Daha önce ana hizmet binasında faaliyet gösteren Sağlık İşleri Müdürlüğü Mayıs ayından itibaren ek binada hizmet verecek.

Hekim kadrosunda, birer kardiyoloji uzmanı, göz hastalıkları uzmanı, göğüs hastalıkları uzmanı, uzman hekim, üç pratisyen hekim ve iki diş hekimi bulunan müdürlükte ayrıca altı hemşire, bir laborant, bir radyoloji teknikeri ve dört Altın Kart halkla ilişkiler sorumlusu görev yapacak. Ek hizmet binasının bin metrekareyi bulan ve bodrum katı dâhil olmak üzere dört katının kullanılacağı Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne ait bir nakil ambulansı bulunuyor. Mevcut hekim eksikliği nedeniyle bir süredir aile toplum sağlığı merkezi tarafından yürütülen cenaze defin işlemleri de hekim kadrosunun tamamlanmasıyla birlikte Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

 

Bu içerik 4191 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.sancaktepeses.com/haber-1154-Saglik-Isleri-Mudurlugu-Yeni-Adresinde.html

Etiketler: maltepe haberleri

Bu içeriği ekleyen site : sancaktepeses.com/