Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 15 Şubat 2011 Salı 12:18 de eklendi, 26 kere paylaşıldı

Anne karnındaki bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır?

Anne karnındaki bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır?

Merhaba arkadaşlar hamilelik sırasında en çok merak ettiğimiz konu her zaman bebeğimizin cinsiyeti.

Merhaba arkadaşlar hamilelik sırasında en çok merak ettiğimiz konu her zaman bebeğimizin cinsiyeti olmaktadır. Eki bunu nasıl anlarız? Bugün sizlerle bu konunun cevabını arayacağız!

Anne karnındaki bebeğin cinsiyetini ancak görerek anlarsınız. Yani genital bölgeye bakıp da net olarak gördüğünüz takdirde kız veya erkek deme şansınız %100’dür. Böylece 3. ayın sonunda cinsiyetini görebilirsiniz. Ama genel olarak cinsiyet için 4. beklemeniz daha doğrudur. Bu şekilde kesin sonuçlara ulaşabiliriz.

Bazen bebeğin cinsiyetini yanlış görmekten dolayı kız beklerken erkek bebekle karşılaşabiliriz. Bu durumda çocuğun kızken erkek veya erkekken kız olması mümkün değildir. Sadece yanlış görüldüğünden ötürü böyle bir hataya düşülür.

Bazı anne babalar 3. ayda baktık kızdı sonra erkek oldu diye tepkilerini duyar gibiyiz. Ama tıbben böyle bir olay olması mümkün değildir. Gerçekten uzman bir doktor gözetiminde yapılan bir gözlemde 4. aydan sonra cinsiyetini net olarak anlayabiliriz.

Bu içerik 40279 kez okundu

Etiketler: kadinlarcaddesi,gebelik sokağı,Anne karnındaki bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır?

Bu içeriği ekleyen site : kadinlarcaddesi.com