Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 01 Ekim 2013 Salı 12:44 de eklendi

Çocuğunuzun Aşı Kartı Elinizin Altında

Sevgili Doktoramcam.com okurları 2006-2011 arası kişisel web sitesi olarak açtığımız sitemiz,

Sevgili Doktoramcam.com okurları 2006-2011 arası kişisel  web  sitesi olarak  açtığımız sitemiz,  bildiğiniz  gibi 2011’den  beri  birçok  uzmanın  ve  branşın yer  aldığı,  bilgi  videolarının  da  bulunduğu, uzmanların  soru  cevapladığı  bir  portal  haline  gelmiştir. Sizlerin  de  katkılarıyla  2012’de %100 büyüme  elde ettiğimizi  gururla  söylüyoruz.

Günlük  hayatımızı  kolaylaştıran, teknolojinin  en  önemli gelişmelerinden  birisi  mobil uygulamalardır. Sizlerden gelen  yoğun  talepleri de  göz  önünde  bulundurarak  Doktoramcam.com  mobil uygulamasının  her  tür  telefonda  çalışacak  şekilde  hizmete  girdiğini müjdelemek istiyoruz.

Doktoramcam.com mobil  uygulaması bugüne kadar  tüm  bilgilere  rahatça  eriştiğiniz Türkiye’nin en güncel  ve  en   dinamik çocuk-bebek-sağlık platformu olan Doktoramcam.com ile  aranızdaki  köprü  olacaktır. Bu  mobil  uygulama ile yapabileceklerinize gelince. 

Beslenme, emzirme, aşılar, her  branştan tüm çocuk hastalıkları, gebelik ve  daha  nice sağlık  konusu  hakkında sürekli güncel ve doğru bilgilere ulaşacak, uzman  videoları  seyrederek çocuğunuzu güvenle büyüteceksiniz, aileniz  ve  kendiniz  için güvenilir  sağlık  bilgilerine  ulaşacaksınız.

Doktoramcam.com  çocuğunuzun  aşı bilgilerini de sizin  için ömür  boyu  saklayacaktır. Yani  aşı  kartım  kayboldu  derdine artık son  veriyoruz.  Çocuğunuzun  aşı  bilgilerini sürekli  telefonunuzda  taşıyabilir, üstelik daha  doktorunuzun  ofisinden  çıkmadan,  yapılan  aşının  o tarihte  yapıldığını  işaretleyebilir ya  da  aşı  kartı  gibi  doktorunuzdan  da  bunu  yapmasını  rica  edebilirsiniz.

Çocuğunuz  7 yaşına  gelene  kadar her  ay,  daha  sonra  her  yıl,  gelişim   aşamaları ,  o dönemde  yapılması  gereken  tektiler,  incelemeler,  veya  beslenme ve  aşıları  hakkında detaylı  bilgi  veren  bir  rapora  ulaşacaksınız. 

Bu özel   fonksiyonları   kullanabilmek için   önce   sitemize webden   üye   olup   ailenizi   oluşturmanız   ve   çocuklarınızı   eklemeniz gerekmektedir. 
Üye   olmak   için  tıklayın

Mobil   uygulamayı hemen denemek  için  yükleyin, üstelik ücretsiz. Telefonunuzun   modeline   uygun   resmin   üstüne tıklamanız   yeterli.          

Uzm.Dr.Anıl Yeşildal          

Bu içerik 182 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.doktoramcam.com/Makale/Detay/cocugunuzun-asi-karti-elinizin-altinda/620

Etiketler: Aşı kartı,Aşı kartım kayboldu,aşı kartı oluşturma,Aşı takvimi oluşturma,aşı takvimi hesaplama,Aşı takvimi,aşı tablosu

Bu içeriği ekleyen site : doktoramcam.com