Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 16 Mart 2017 Perşembe 23:33 de eklendi

Göğüs Nasıl Dikleştirilir

Göğüs Nasıl Dikleştirilir

Göğüs dikleştirmenin en doğal yolları.

Göğüs Sıkılaştıran Kür Tarifi
1 adet yumurta(sadece akı kullanılacaktır)
1 adet orta boy yeşil elma
2 yemek kaşığı toz şeker
2 orta boy patates

Yukarıda saydığımız malzemeleri kür haline getirmek için ilk olarak elmayı rendeleyerek bir kabın içine almalısınız. Patatesi de rendeleyerek karşıma eklemelisiniz. Daha sonra yumurtanın akını ve şekeri de karışıma dâhil ederek tamamen kıvam alana kadar karıştırma işlemi yapmalısınız. Göğüslerinize karışımı direkt olarak değil de ince bir tülbent içerisine yerleştirerek koymanız kürün akmaması için daha iyi olacaktır. Tülbent yardımı ile göğüslerinize yerleştirdiğiniz kürü en az 4 saat kalacak şekilde göğüslerinize sabitlemelisiniz. Süresi dolduktan sonra göğüslerinizi isterseniz ılık bir su yardımı ile temizleyebilirsiniz. Göğüs dikleştirme kürünü haftada 4 kez uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 2 ayın sonunda düzenli kullanımda etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Göğüs sıkılaştıran ve dikleştiren bakım kürü tarifi: aloe vera evde de rahatlıkla yetişebilen bir bitkidir. Aktarlardan da taze olarak satın alabileceğiniz bu bitki ile göğüs dikleştirme için kullanabileceğiniz bir jel hazırlayabilirsiniz.

Göğüs Sıkılaştırıcı Jel Tarifi
1 adet ayva çekirdeği
Sadece 1 adet yapraktan çıkan aloe vera
1 adet yumurtanın akı
2 yemek kaşığı serum fizyoloji
1 yemek kaşığı ginseng tozu

Yukarıdaki malzemeleri temiz bir kabın içinde jel kıvamına gelene kadar karıştırmalısınız. Elde ettiğiniz jeli masaj yaparak göğüs bölgenize yedirdikten sonra yarım saat bekletmeniz yeterli olacaktır. Ilık su ile kolaylıkla temizleyebileceğiniz göğüs dikleştirme jelini haftada 2 kez yapmanız uygundur.

Bakım kürlerinin yanı sıra spor yapmak göğüslerin daha sıkı bir görünüm kazanmasına da oldukça yardımcı olacaktır.

Kanyak: Göğüs nasıl dikleştirilir

Bu içerik 194 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.ipeksicilt.com/gogus-diklestirme-yollari/

Etiketler: ipeksicilt.com,göğüs dikleştirme

Bu içeriği ekleyen site : ipeksicilt.com/