Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 16 Kasım 2010 Salı 1:41 de eklendi, 14 kere paylaşıldı

Dünyanın en yakışıklı 10 erkeği

DÜNYA'NIN EN YAKIŞIKLI 10 ERKEĞİ

Dünyanın en yakışıklı 10 erkeği seçildi. Özellikle seçilen dünyanın 10 erkeği birbirinden yakışıklı

Merhaba geçenlerde internette dolaşırken dünyanın en yakışıklı 10 erkeği diye bir oylamaya rastladım.

Aslında oyalamada veya sonuçlarda çokta enteresan bir durum yoktu ama tüm adayların büyük bir çoğunluğunun ortak bir özelliği vardı. Hepsinin son zamanlarda oynadıkları popüler dizi ve sinema filmleri!

Burada dikkat çekmek istediğim asıl konu yakışıklı olmak için herhangi bir yarışmadan tescilli olmanıza gerek yok. Sıkı bir senaryo ile hazırlanmış, çeşitli efeklerle çekilmiş ve iyi bir reklamı yapılmış bir dizi veya sinema filminde oynamanız yeterli.

Bunun yanında diğer bir önemli nokta ise George Clooney gibi bir çok ünlünün devrinin kapandığıdır. Bundan yıllar önce gördüğümüz onlarca aktris artık yoklar.

Neyse lafı fazla uzatmadan sizlere listeyi vermek istiyorum. Diğer adayların da resimlerini görmek için lütfen orjinal makaleyi okuyunuz.

Dünya’nın  en yakışıklı 10  erkeği seçildi. Özellikle seçilen dünyanın 10 erkeği birbirinden yakışıklı resimleriyle  kadınların gözdesi.

1. David Beckham

2. Jake Gyllenhaal

3. Brad Pitt

4. Patrick Dempsey

5. Johnny Depp

6. Milo Ventimiglia

7. Colin Farrell

8. Gael Garcia Bernal

9. Josh Holloway

10. Rodrigo Santoro

Bu içerik 15207 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.kadinlarcaddesi.com/magazin/235-dunyanin-en-yakisikli-10-erkegi.html

Etiketler: kadınlar caddesi,dünyanın en yakışıklı on erkeği,David Beckham Jake Gyllenhaal Brad Pitt,Patrick Dempsey,Johnny Depp Milo Ventimiglia,Colin Farrell Gael Garcia Bernal,Josh Holloway Rodrigo Santoro

Bu içeriği ekleyen site : kadinlarcaddesi.com