Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.

SizdenSize nedir?

Türkiye’de internet medyasında her zaman yeniliklerin öncüsü olan Milliyet.com.tr, bir ilke daha imza atıyor!

Farklı web sitelerinin bir araya gelerek oluşturduğu, dinamik, çok sesli ve rengarenk bir platform olan SizdenSize, internet okurlarına eğlenceli bir mecra açıyor.

Binlerce farklı site, teknolojiden sağlık haberlerine, yemek tariflerinden gezi notlarına, aklınıza gelebilecek her konuda, birbirinden ilginç ve zengin içeriklerini burada paylaşıyor.

SizdenSize, gücünü, günde 2.5 milyon kişinin ziyaret ettiği Milliyet.com.tr’den alıyor. Sitenizi daha fazla kişiye tanıtmak istiyorsanız ve ürettiğiniz içerikleri bu sitede yayınlanmaya değer buluyorsanız, burası tam size göre!

İster bölgenizden haberler verin, uzmanlık alanınızdaki görüşlerinizi aktarın, ister yemek tariflerinizi paylaşın ya da çektiğiniz fotoğrafları, videoları okurların beğenisine sunun… SizdenSize’nin kapıları, her tür özgün içeriğe açık!

Daha fazla okura ulaşmak için tek yapmanız gereken SizdenSize’ye üye olmak ve içeriklerinizi girmek. Editör onayından geçen her içerik uygun kategoride okurlarla buluşuyor.

Gelin, site içeriğinizi burada paylaşın, sesinizi herkes duysun!

Sizden Size'de yerinizi almak için tıklayınız.