Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 21 Mayıs 2013 Salı 21:43 de eklendi

Peyronie Hastalığında Yeni İlaç Tedavisi

Peyronie hastalığının tedavisinde yeni bir ilacın kullanılmasına Eylül 2013'te başlanacak.

Amerikan Üroloji Derneği (AUA) 2013 yılı toplantısında Connecticut Üniversitesi’nden Dr Stanton Honig, penis eğriliği ve ereksiyon problemine yol açan Peyronie Hastalığı’nın tedavisinde yeni bir ilaç olarak Kollejenaz Klostridyum Histolitikum  (CCH) tedavisi hakkında araştırma sonuçlarını bildirdi. İleri yaş erkeklerde %3-8 oranında görülen Peyroni hastalığında henüz etkinliği kesin olarak kabul edilmiş bir medikal tedavinin olmadığını belirten Dr. Honig, kollejenaz tedavisinin peniste oluşan sert plakları eritmede ve eğriliğin düzeltilmesinde faz 2 ve faz 3 çalışmalarının oldukça ümit verici olduğunu açıkladı. İlaç tedavisi alan hastaların placebo ile karşılaştırıldığında cinsel yaşam kalitelerinin anlamlı olarak arttığının tespit edildiği ve Eylül 2013 tarihine kadar Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi tarafından ilacın tedavide kullanımı konusunda karar beklendiği bildirildi.

Bu içerik 5500 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.babaolmakistiyorum.com/ureme-sagligi/peyronie-hastaliginda-yeni-ilac-tedavisi.html

Etiketler: ereksiyon,Kollejenaz Klostridyum Histolitikum,penis eğriliği,penis eğriliği ve ereksiyon,peyronie,placebo,cinsel yaşam

Bu içeriği ekleyen site : babaolmakistiyorum.com