Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 16 Şubat 2017 Perşembe 15:27 de eklendi

Çok Beklenen Oyun Sniper Elite 4 Satışa Çıktı

Herkesin çok çıkmasını dört gözle beklediği oyun Sniper Elite 4 bugün itibari ile satışa çıktı.

Rebellion‘ın geliştirdiği Sniper Elite serisinin dördüncü oyunu bugün itibari ile piyasaya çıktı.Sniper Elite 4,PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinden oynanılabilecek.Ayrıca oyunun sistem gerekesinimlerini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Geliştirici:Rebellion —  Oyun Adı:Sniper Elite 4 —  Disk Boyutu:32 GB

14 Şubat 2017 tarihinde piyasada yerini alacak.Oyun çıkması ile birlikte inceleme puanları ortaya çıktı.PlayStation LifeStyle,CGMagazine IGN Gamespot,Hardcore Gamer,Metro GameCentral,IGN Italia ,TheSixthAxis,GamesRadar+  ve GameSpot gibi sitelerde  80-85  arası puanlama verildi.Puanlamalar üzerinden yola çıkarak  oyunun beklenenleri karşıladığını söyleyebiliriz.

Sniper Elite 4  serisinde hikaye kısaca şöyledir.1943  yılındaki İtalya’yı konu alıyor.Karl Fairburne  adlı keskin nişancıyı yönetiyoruz ve bu olay  2.Dünya Savaşı‘ nda geçiyor.Oyunda büyük bir mücadele vereceğimizi ve uzun soluklu heyecanın bizleri beklediğiniz söylebiliriz.Kişisel olarak eleştirirsem ben bu oyunun bu sene en güzel heyecan yaratan oyunların başında geleceğini düşünüyorum.Oyun hakkında  videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

 

 

Bu içerik 198 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.webriyota.net/cok-beklenen-oyun-sniper-elite-4-satisa-cikti/-5647/

Etiketler: Sniper Elite 4,Sniper Elite 4 çıkış tarihi,Sniper Elite 4 hikaye,Sniper Elite 4 inceleme

Bu içeriği ekleyen site : webriyota.net