Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 24 Şubat 2013 Pazar 2:02 de eklendi

En İyi Yabancı Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımızda sizlere yabancı dizileri izlediğim sitelerden bahsetmek istiyorum. Ülkemizde de yabancı

Bu yazımızda sizlere yabancı dizileri izlediğim sitelerden bahsetmek istiyorum. Ülkemizde de yabancı diziler artık filmlerden fazla izlenir , takip edilir oldu.Tabi bunun yanında dizi izleme siteleri de çoğaldı.Dizi izlemek için ziyaret ettiğimiz siteyi de doğru seçmemiz gerekiyor.Çünkü büyüyen bu dizi izleme sitelerinden çoğu, bir başka dizi sitesinden alıntı yaparak içerik çeken dizi siteleridir. 

Sizlere oldukça popüler olan dizi izleme sitelerinin sadece iki tanesini sizlere önerebilirim. Bu iki siteyi biliyorsanız zaten yabancı dizi için bir başka dizi sitesine ihtiyacınız yok demektir.

-yabancidiziizle.com

-dizi-mag.com

Bu sitelerden ilk olarak yabancidiziizle’ yi kullanmıştım.Daha sonra gerek daha düzenli oluşu, gerekse üyelik sistemiyle daha kullanışlı olan dizimag kullanmaya başladım.

Yabancidiziizle.com,   hızlı ve güzel bir yabancı dizi izleme sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Reklamlar biraz gözünüzü yorabilir ama dizileri yükleme ve altyazılı olarak yükleme süreleri gayet hızlı. Üyelik sistemi de mevcut favorilere eklediğiniz dizileri bildirisi gelince farkedip izleyebiliyorsunuz.

Dizimag, üç veya dört senedir kullandığım bir dizi izleme sitesidir.Türkiye’de ki en iyi yabancı dizi izleme sitesi diyebilirim. Bu kişisel görüşüm fakat benim gibi düşünen çok insan olduğundan eminim. Sitede üyelik sistemi gayet sade ve kullanışlı, dizileri favorilere eklediğinizde isterseniz mail hesabınıza bildiri geliyor, istemezseniz site’ye girdiğiniz de bildirimler sekmesinden görüp izleyebiliyorsunuz.

-Kategori ayrımı

-Reyting

-Site arkaplanı değiştirme

-Trend

-Çeviri durumunu öğrenebildiğiniz

Birçok özellik bulunmakta, kesinlikle tavsiye ederim.Bulmakta zorlandığınız dizilerde veya bölümlerde bu iki siteyi dönüşümlü olarak kullandığınız zaman başka bir siteye gerek duymazsınız.

Kaliteli yabancı dizi izleme sitesi arayanlar için umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Bu içerik 1308 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.gunluktakip.com/dizi-film/yabanci-dizi-izleme-siteleri.html

Etiketler: yabancı dizi izleme siteleri

Bu içeriği ekleyen site : gunluktakip.com