Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 21 Ocak 2017 Cumartesi 1:39 de eklendi

Katlanabilir Akıllı Telefon Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı

Şimdiden katlanabilir cihazlar hakkında konsept tasarımlar ortaya çıktı.

Katlanabilen bir  telefon konsepti  geldiğinde çoğu  çok tuhaf geliyor. Her seferinde gerçekçi bir ürün geliyor ve şaşkınlık içerisine yeni konseptleri görüyoruz.  Samsung‘un en yeni patentleri daha yanıltıcı görünüyordu. Ve şimdi Samsung’un vizyonuyla mükemmel bir şekilde katlanabilir bir telefon  konseptgörüntüleri ortaya çıktı.Bu yeni katlanabilir telefon konsept tasarımı  Chesky Wong  tarafından yapılmıştır.Ve oldukça beğeni kazanmış durumda.

  Katlanabilir Konsept Akıllı Telefon Görüntülerisd

Her şeyden önce  Japon  tasarımcılarının konseptini burada kişisel gösterdiğimiz için üzgün olmadıklarını umuyoruz, çünkü kişisel bir proje.Ve gerçekten muhteşem bir konsept.Photoshop kullanılarak düzenlendiğinde, akıllı telefonun ekran alanını üç katına çıkararak bir tablet haline gelir ve sanırım tahmin edersem  10 inçlik  bir tablet olduğunu söyleyebilirim. Menteşeler oldukça görülebilir, bu da gelecek nesil katlanabilir birimlerden kurtulması gereken şeylerden.
 
 

 

Bu içerik 295 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.webriyota.com/katlanabilir-akilli-telefon-konsept-tasarimi-ortaya-cikti/

Etiketler: konsept,akıllı telefon,katlanabilir telefon,android,samsung,konsept tasarım

Bu içeriği ekleyen site : webriyota.net