Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 20 Ağustos 2016 Cumartesi 0:31 de eklendi

Sadece Oturarak Para Kazanan YouTube Kullanıcısı!

youtube-technolat

Bir YouTube kullanıcısı sadece oturarak ve gülümseyerek para kazanıyor!

YouTube’da bir yayıncı, sadece oturarak ve gülümseyerek para kazanıyor desek inanmazsınız değil mi? Ama şaka yapmıyoruz bu dediğimiz gerçek! Benjamin Bennett isimli bir YouTube hesabının sahibi sadece oturarak güzel paralar kazanıyor. Ancak her işin zor bir yanı olduğu gibi bununda var ?? Lafı çok fazla uzatmadan bu ilginç YouTube kanalını inceleyelim!

Oturarak Para Kazanmanın Mümkün Olduğu Platform: YouTube!

İsmi ile aynı adda kanala sahip olan Benjamin, oturup kameranın karşısına geçtiği videolar ile YouTube’da güzel izlenimler alıyor. Yaklaşık aylık 250 bin izlenim alan Benjamin,YouTube videolarında yaklaşık 4 saat boyunca oturup kameraya gülümsüyor. Bunu neden yaptığı tam olarak bilinmeyen ilginç YouTube yıldızı, deyim yerindeyse sadece oturarak para kazanıyor. Benjamin’in yaptıkları ile “oturarak para kazanılmaz” sözünün gerçekliği de ortadan kaldırmış oldu. Ancak oturmanın da bir zorluğu var desek yanlış olmaz sanırım. 4 saat boyunca kıpırdamadan oturup gülümsemek kolay bir iş olmasa gerek! Bakalım ilerleyen günlerde daha ne kadar ilginç YouTube kanalı ile karşılaşacağız! Kanala buradanulaşabilirsiniz!

Bu içerik 1991 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.technolat.com/sadece-oturarak-para-kazanan-youtube-kullanicisi-6708/

Etiketler: youtube,para kazanma,technolat,teknoloji haberleri

Bu içeriği ekleyen site : technolat.com/