Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 09 Ağustos 2016 Salı 14:06 de eklendi

iPhone 7 Performans Testinde Rekor Kırdı!

iPhone 7 bu sefer Geekbench’te rekor puan alarak görüntülendi.

iPhone 7 Performans Testinde Rekor Kırdı!

iPhone 7 bu sefer Geekbench’te rekor puan alarak görüntülendi. iPhone 7 özellikleri de bu performans testinde ortaya çıktı! İşte iPhone 7’nin listeleri altüst eden Geekbench 3 puanı!

Apple’ın Eylül ayındaki iPhone etkinliğine sayılı günler kaldı. Tüm dünyanın merakla beklediği etkinlikte iOS 10, macOS, watchOS 3.0, yeni MacBook modellerinden sonra, en son iPhone 7 sahne alacak.

iPhone 7’nin daha hızlı bir işlemci ile geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Ancak iPhone 7’nin teknik özellikleri hakkında bugüne kadar kesin bir bilgi bulunmuyordu.

iPhone 7 Geekbench 3 Puanları
iOS 10 ile çalışan iPhone 7, Geekbench 3 testinden tek çekirdekbölümünden 3548 puan çoklu çekirdekten ise 6430 puan alarak rekor kırmayı başarıyor.
iPhone 6s ise bu testten tek çekirdek bölümünden 2541 puan ve çoklu çekirdekten 4436 puan almıştı.
iOS 10’un henüz beta aşamasında olduğunu ve iPhone 7’nin iOS 10 Finalsürümü ile daha yüksek puanlar alabileceğini belirtelim.
iPhone 7’nin İşlemcisi ve RAM’i göründü!
iPhone 7’de 2.37 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcinin ve 3 GB RAM’in yer alacağı Geekbench 3 sonuçları ile ortaya çıktı.
RAM konusunda Apple ilk kez iPad Pro ve iPhone 6s modelleri ile bir atılım yapmıştı.
iPad Pro’ya 4 GB RAM, iPhone 6s’e ise 2 GB RAM koyan Apple, anlaşılan iPhone 7’de çıtayı yine yükseltecek ve RAM’e ihtiyaç duymayan iOS işletim sistemini daha da iyi besleme çözümüne yönelecek.

Bu içerik 5415 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://fatihsaritas.com/iphone-7-performans-testi.html

Etiketler: geekbench 3,ios,iphone 7,iphone 7 işlemci,iPhone 7 Özellikleri,iphone 7 ram

Bu içeriği ekleyen site : fatihsaritas.com