Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 05 Aralık 2009 Cumartesi 14:48 de eklendi, 4 kere paylaşıldı

Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?

BİR ERKEĞİN BENDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARIM ?

Ondan gerçekten hoşlanıyorsunuz. Hayallerinizdeki erkek tam karşınızda duruyor.

 Ondan gerçekten hoşlanıyorsunuz. Hayallerinizdeki erkek tam karşınızda duruyor. Onu beklide her gün görüyor fakat günün sonunda kaybediyorsunuz. Her şeyden önemli onun duygularını mı merak ediyorsunuz. Böylece hata yapmadan güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Peki nasıl öğreneksiniz! Acaba oda sizin ona karşı hissettiklerinizi hissediyor mu?

Her şeyden önce size ilgi gösterir. Size zamansız aramaya başlar. Bir de bakmışsınız günde 10 kez aranıyorsunuz. Sık sık masajlar gelmeye başlar. Ve devamlı sizinle buluşmak ister. Bir kez buluşursunuz yetmez bir daha buluşamaya çağırır.

Güya size tesadüfler yaratır. Sanki sizi tesadüfen görmüş gibi davranarak beraber bir şeyler yapmaya çalışır.

İşin doğrusu erkekler sizden hoşlandığını bazen bilerek bazen de anlamadan belli eder. Aslına bakarsanız çoğu erkek sizden hoşlandığını direkt söyler.

Burada dikkat etmek gereken yanlış anlamalardan kaçınmak. Çok yakın bir arkadaşınızdan hoşlanabilirsiniz. Çalıştığınız yerde, mahallenizde veya okul arkadaşınızın siz gösterdiği ilgiyi yanlış anlayabilirsiniz. Onun size olan ilgileri yani dostlarınızın size gösterdiği her ilgi zaman içinde yanlış anlaşılıp sizden hoşlandığını düşünmenize neden olabilir.

 Açıkçası bunu ayırt etmek ne yazık ki çok kolay değildir. Çünkü size gösterdiği ilgi ve jestler sevgili olma yolunda size gösterilen ilgi v jestlere çok benzer. Bunu ayırt etmek geçekten çok zordur.

Siz yinede hoşlandığınız ve sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişiyi ufak tefek sınavlardan geçirerek test edin. Örneğin onunla romantik bir gece geçirebilğiniz bir ortam yatın. Veya bir takım çalışmasında birlikte olun ve size olan ilgisini inceleyin.

Ne yaparsanız yapın siz yinede acele etmeyin. Bazen acele ederek erken davranmanız sevdiğiniz bir insanı kaybetmenize ve ilerde daha mutsuz olmanıza neden olabilir.

Bu içerik 17469 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.kadinlarcaddesi.com/index.php/ask-ve-iliskiler/34-ask-ve-iliskiler/118-bir-erkegin-benden-hoslandigini-nasil-anlarim.html

Etiketler: kadınlar caddesi,kadın,aşk ve ilişkiler sokağı,erkekleri anlamak

Bu içeriği ekleyen site : kadinlarcaddesi.com