Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 06 Mart 2011 Pazar 2:08 de eklendi, 10 kere paylaşıldı

İlk bakışta bir erkeği nasıl etkilerim?

İlk bakışta bir erkeği nasıl etkilerim?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle beraber sadece bir bakışla evet yanlış duymadınız sadece bir bakış

Merhaba arkadaşlar bugün Kadınlar Caddesi Aşk ve İlişkiler Sokağı sakinleri olarak sizlerle beraber sadece bir bakışla evet yanlış duymadınız sadece bir bakışla bir erkeği nasıl etkileyebiliriz sorusuna cevap arayacağız! Hazırsanız başlayalım…

Öncelikle şu konuda hem fikir olalım bir kadın eğer isterse sadece ir bakışıyla ki bu ilk buluşmada görüşmede veya tanışmada da olabilir, bir erkeği rahatlıkla etkileyebilir. Ama şunu tekrarlamak istiyorum, eğer isterse!

Bu kadınlara ait çok özel bir avantajdır. Erkeklerde ise böyle bir özellik bulunmamaktadır. Bu konuda kadınlar daima avantajlıdır.

Eğer bir kadın erkeğe 30 saniye süreyle bakarsa evet yanlış duymadınız sadece 30 saniye süreyle bakmasıyla o erkeğin yağları erir.

Hele hele güzel, alımlı ve çekici bir kadınsa, vay o erkeğin haline… O erkeğin işi bitmiştir artık. Çok rahatlıkla etkileyebilir karşısındaki erkeği!

Peki, nasıl oluyor bu diyebilirsiniz içinizden! Mesele kadınların bakışlarında verdiği işaretlerde gizlidir aslında. Çünkü erkeğin harekete geçmesi için kadının işaret vermesi gerekmektedir. Tabi bazı durumlarda işaretler yanlış anlaşılabiliyor veyahut erkek işaret aldığını sanıp harekete geçebiliyor. Ama temel mantık bakış anında erkeğe gönderilen işaretlerdir.

Gerçek manada işareti algılayabilen erkekte harekete geçer aslında. Evet, aslında o sadece bir bakıştır ama o bakışın hangi anda ve nasıl yapıldığı da çok önemlidir.

Yanlış anlaşılmalara taviz vermemek için burada erkeklere de oldukça fazla görev düşüyor. Örneğin bir bayanın kendilerine baktığını gören erkek milleti hemen bunu değerlendirip yaklaşmamalıdır. Takip etmeleri gerekmektedir. Çünkü gayri ihtiyari bir bakışta olabilir bu. Şu soruyu sormalarında fayda var! Acaba aynı zaman aralığında bir daha baktı mı?

İşte o zaman bir şey anlatılmak istenmektedir ve işte o zaman o kadın karşısındaki erkeği etkilemektedir.

İşte o bakışla karşısındakini davet eder. Ve emin olun başka hiçbir şey yapmasına gerek yoktur.

Evet, hanımlar kendinize güvenin ve bakışlarınızın önemini anlayın!

Bu içerik 22203 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.kadinlarcaddesi.com/index.php/ask-ve-iliskiler-sokagi/570-ilk-bakista-bir-erkegi-nasil-etkileyebilirim.html

Etiketler: kadınlar caddesi,aşk ve ilişkiler sokağı,İlk bakışta bir erkeği nasıl etkilerim?

Bu içeriği ekleyen site : kadinlarcaddesi.com