Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 02 Kasım 2009 Pazartesi 2:48 de eklendi, 1 kere paylaşıldı

İlk görüşte aşk!

İlk Görüşte Aşk

Nedir bu ilk görüşte aşk? Var mı gerçekten böyle bir şey? Gelin beraber görelim!

Sürekli böyle şeyler anlatırız birbirimize. Görür görmez aşık oldum, aklımı başımdan aldı, bizimkisi ilk görüşte aşk.

Peki nedir bu ilk görüşte aşk! Gerçekten böyle bir şey var mı? Yanıtını hep beraber görelim!

Uzmanlara göre insanoğlunun karar verme süresi 3 sn içerinde olup bitiyor. Tabi düşünme zamanı yaratmazsak kendimize. Konu aşk olunca akıl ve düşünme yetilerinin pek bir önemi kalmıyor nede olsa. Peki bu kararı neye göre veriyoruz. Neye göre ilk görüşte aşık oluyoruz. burada karşımızdakinin neyine dikkat ediyor da aşık oluyoruz. bunları merak edip durmuşumdur.  

Bütün bunları düşünürken karşımızdaki kişinin kılık kıyafeti, yakışıklı veya güzel olması, seksi veya çekici olması gibi özelliklerin payının ne kadar önemli olduğunu düşüyorum. 

Düşünsenize bir arkadaş grubundasınız, birden bire hiç tanımadığınız biri çıkıp geliyor karşınıza ve işte olan oldu. Aşık oldunuz. Peki ama nasıl? 

Neydi sizi bu kadar etkileyen? Gördüğünüz kişiyle bir kelime bile konuşmadınız Belki çok tüz sizi sinir edecek bir ses tonuna sahip! Belki de sizden farklı bir cinsel tercihi var. 

Buradan çıkan şey daha öncede bahsettiğim dış görünüşün ilk görüşte aşka etkisi! Gerçekte siz yakışıklı veya güzel görünen, oldukça şık, seksi veya çekici birinden etkilendiniz. sadece etkilendiniz belki bir kaç dakika sonra ufacık bir iletişiminiz ile tüm fikirleriniz değişecek.  Belkide nefret edeceksiniz.

Peki tüm bunları düşündükten sonra neden bu duygu bizi bukadar etkiliyor?

İşte bunun cevabı da belkide gerçekten size hitap eden, duygularınızı paylaşabileceğiniz bir kişi olma ihtimali!

Yazıma çok duyduğunuz bir şiirden esinlenerek ürettiğim bir mesajla sona erdiriyorum. Ben sana benim hayalimdeki kişi olma ihtimalin yüzünden ilk görüşte aşık oldum.

Aşkınız hiç solmasın!

Bu içerik 6502 kez okundu

Etiketler: kadınlar caddesi,kadın,aşk ve ilişkiler,ilk görüşte aşk

Bu içeriği ekleyen site : kadinlarcaddesi.com