Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 21 Mart 2014 Cuma 10:40 de eklendi

Salatalık ve süt maskesi

Salatalık maskesi

Salatalık ve süt maskesi ile pürüzsüz bir cilt sizi bekliyor.

  SÜT VE SALATALIK MASKESİ

Salatalık ve sütün  beyazlatıcı etkisi ile lekelerden arınmış bir cilt elde ederek cildinizin daha beyaz ve duru gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Çillerden kurtulmak için  aşağıda vereceğimiz  süt vesalatalık maskesi  tarifini 15 gün boyunca düzenli uygulamanız gerekiyor.

Cilt renginizi düzenlemek, Kırışıklıklarınızı gidermek ve daha sağlıklı, canlı, gergin ve sıkılaşmış bir cilt için daha önce verdiğimiz  Salatalık Maskesi  konusundaki tarifleri uygulayabilirsiniz.

Süt ve Salatalık Maskesi Tarifi

  • 1 kahve fincanı süt
  • 1 tane salatalık

Salatalığı soyduktan sonra küçük boyutlarda doğrayın. İçine sütü de ilave ettikten sonra karıştırın. Karışımı bir kap içinde 2 saat süreyle bekletin. Süre dolduktan sonra süzün. Süzdüğünüz kısmı yeniden bir kap içine sıkın. En son sıktığınız sütü bir parça pamuğa alarak cildinize sürün.

Salatalık ve süt maskesini 15 gün boyunca her gün uygulamanız gerekmektedir. Özellikle de çiller üstünde çok etkili olan salatalık ve süt maskesi çil renginin açılmasını ve zamanla çiller kaybolmasını sağlar.

Bu içerik 5565 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://www.cilt.net/sut-ve-salatalik-maskesi/

Etiketler: Salatalık Maskesi,sütlü salatalık maskesi,salatalıklı cilt maskesi,Cilt net,salatalıklı maske

Bu içeriği ekleyen site : cilt.net