Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.

SizdenSize’de nasıl içerik yayınlarım?

Milliyet.com.tr üyesiyseniz anasayfadan üye girişi yapıp sitenizi kaydetmeniz yeterli. Üye değilseniz, üyelik işleminizi tamamladıktan sonra sitenizi ekleyebilirsiniz.

Sitenizi eklerken tüm alanları doğru şekilde girmeye özen gösterin. Sitenizin bir logosunu ya da ekran görüntüsünü girmeniz, kategorinizi doğru seçmeniz çok önemli.

Sitenizi ekledikten sonra SizdenSize’ye içerik girmeye başlayabilirsiniz. Burada yayınlanacak tüm içeriklerin, size ait özgün metinler olması gerekiyor.

Yazılan tüm içerikler, editörler tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme işleminde; yazıların düzgün bir Türkçe ile yazılmış olması, uygun kategori seçimi, sitenin genel yayın çerçevesine uygunluk gibi kriterler göz önünde bulundurulacak.

Yazınızın anasayfa ve kategori sayfalarında manşet alanında yayınlanması için, konuyla ilgili bir resim girmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer SizdenSize’ye girdiğiniz içerik, kendi sitenizde de yayında ise, “İçeriğin orijinal hali” alanında bu sayfaya link vermeniz, sitenizin trafiğini arttıracaktır.

Sizden Size'de yerinizi almak için tıklayınız.