Genel Uyarı

Bu sitedeki içeriğin Milliyet.com.tr ile ilgisi bulunmamaktadır. SizdenSize, tamamen üye sitelerin içeriklerinden oluşuyor.
Bu içerik 02 Nisan 2017 Pazar 21:23 de eklendi

Kirpiklere Perma Nasıl Yapılır?

Kirpik Perması

Kirpiklerinize ve gözlerinize herhangi bir zararı yoktur.

Kaş ve kirpikler kadınların yüzündeki en önemli güzellik unsurudur. Uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak her kadının hayalidir. Kaşlar ve kirpikler açık renkli ise ifadeyi daha fazla netleştirmek için boyanabilir. Özellikle kirpikleri düz olan bayanların tercihi kirpik perması kolay ve zararsız bir işlemdir.

Kirpik perması kişinin kirpik boyuna göre uygulanan sağlıklı, yaklaşık 2-3 ay boyunca kalıcılığını koruyan, daha dolgun ve kıvrık görünmesini sağlayan işlemin adıdır. Kirpiklerinize ve gözlerinize herhangi bir zararı yoktur.

Kirpik perması uygulaması sonucu daha kıvrık kirpiklere rimel sürmeye gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. Kirpik perması uygulaması ile birlikte kirpik boyaması da yapılırsa daha iyi bir sonuç alınmaktadır.

Kirpik perması işleminde mevcut kirpiklere herhangi bir ek kirpik takılmaz. İşlem sizin mevcut kirpiğinize uygulanır ve tamamen doğal bir görüntü sağlar.

Yaklaşık 1 saat süren bu işlemde kirpikleriniz kirpik bigudisi ile sarılıp solüsyon uygulanır. Sonrasında solüsyonun üzeri kapatılıp hava ile teması önlenir. Uygulanan solüsyonun kalitesi ve tazeliği çok önemlidir. Aksi takdirde işlem sonrası gözde yanma, mikrop kapma ve kirpiklerde dökülme olabilir. Kirpik perması mutlaka bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Sert ve inatçı kirpiklerde kirpik perması 2. uygulamadan sonra daha iyi sonuç vermektedir.

Kirpik perması yapıldıktan sonra 24 saat su değdirmemek ve göz makyajı yapmamak önemlidir.

Kirpik permasından sonra düzenli olarak kirpik besleyici ürünler kullanmanız iyi olacaktır.

Bu içerik 169 kez okundu

İçeriğin Orjinal Hali
http://kuafordeyim.net/gozler-ve-kaslar/kirpik-permasi-islemi/

Etiketler: Kirpik Perması,Dolgun Kirpik,Gözler ve Kaşlar,Makyaj,Kalıcı Makyaj,Kuaför Deyim

Bu içeriği ekleyen site : https://beautyperry.com